021-22255007     info@banimoo.com    

درباره ما

کلینیک تخصصی خدمات کاشت، ترمیم و سلامت موی "بانیــــمو" با بهره‌گیری از کادری متعهد، متخصص و مجرب با سابقه درخشان در زمینه کلیه خدمات ترمیم و سلامت پوست و مو؛ با به کارگیری جدیدترین تجهیزات و به‌روزترین متدهای دنیا در فضایی دلنشین و امن همراه و پشتیبان شما عزیزان است.

اصلی ترین هدف بانیمو بازگرداندن موهای از دست رفته، حفظ سلامت پوست و مو و در نهایت بازگرداندن حس جوانی و اعتماد به نفس به شما عزیزان می باشد و در همین راستا، همواره جلب رضایت متقاضیان را سرلوحه کار خود قرار داده و موفقیت خود را مرهون ارایه خدمات تخصصی و حمایت کم نظیر مشتریان و مراجعه کنندگان خود می داند.

گروه تخصصی بانیمو به خوبی باور دارد که همه مشکلات مو، اعم از کم مویی، طاسی و عوامل بیماریزا، قابل درمان، ترمیم و بازگشت پذیر است؛ باوری برآمده از بطن تجربیات چندین ساله ما که امروز باعث شده است سرشار از انرژی، تمام توان خود را برای خدمت رسانی به شما عزیزان به کار بگیریم.

ما باور داریم  که  زندگی فرصتی یگانه و یکتا برای هر انسان است که نباید جز به زیبایی بگذرد.

مفتخریم اعلام کنیم که بانیـــمو در سالهای اخیر توانسته است با جلب رضایت مشتریان و اخذ بازخوردهای مثبت، گامهای موثری در پیشرفت روشهای نوین بازسازی مو برداشته و برای توسعه خدمات و ارائه محصولات جدید مبتنی بر دانش روز دنیا کوشا باشد. 

.

 

 

 

خانه
خدمات
واتساپ
تماس با ما