021-22255007     info@banimoo.com    

کاشت مو

تقریباً همه آقایان و بیشتر زنانی که طاسی الگوی آندروژنی یا ارثی دارند می توانند با کاشت مو درمان شوند.
ولی در برخی موارد دیگر ، کاشت مو، باعث تشدید ریزش مو می شود. بنابراین شناخت دلیل ریزش مو پیش ازتصمیم گیری در مورد کاشت مو از اهمیت ویژه ای برخوردار است ، به خصوص در خانم ها که علل غیر ژنتیکی ریزش مو از مردان بیشتر است.
علاوه بر طاسی الگوی مردانه و طاسی الگوی زنانه ، با پیوند مو می توان انواع دیگر ریزش مو را با موفقیت درمان کرد. ریزش موی ناشی اززخم شدن پوست سر به دلیل ضربه یا عمل جراحی وهمینطور ریزش مو به دلیل کشش زیاد نیز با پیوند مو قابل ترمیم است. حتی عمل کاشت مو می تواند برای ترمیم ابرو، مژه؛ ریش ، سبیل موثر باشد.
هم زنان و هم مردان ممکن است کاندید مناسبی برای عمل جراحی ترمیم مو باشند به شرطی که بانک موی ناحیه اهدا کننده آنها قادر به داشتن تعداد کافی از فولیکول های مو باشد تا بتواند به طور مناسب محل دریافت کننده پیش بینی شده را پوشش دهد بنابراین پیش از اقدام به عمل جراحی باید سابقه خانوادگی ریزش مو در هر دو شاخه مادر و پدر مورد بررسی قرارگیرد و با مقیاسهای استاندارد ریزش مو در زنان و مردان مقایسه شود به عنوان نمونه ، بیماران جوان با تراکم موی محدود در ناحیه اهدا کننده خود با توجه به پیش بینی ریزش بیشتر مودر این ناحیه در اینده ، مطمئناً تعداد کافی از فولیکول مو برای ترمیم بخش گیرنده را ندارند و غالباً نمی توانند کاندید مناسبی برای کاشت مو باشند .
فناوری غربالگری جدید که امکان اندازه گیری میکروسکوپی ناحیه اهدا کننده را فراهم می کند به پزشکان در ارزیابی کاندیدای مناسب عمل پیوند مو کمک شایانی می کند. بیماران جوان که بیش از 20٪ موهای ضعیف شده در ناحیه اهدا کننده خود دارند ممکن است در نهایت نتوانند از این روش بهره مند شوند زیرا با گذشت زمان ، موهای پیوند شده ممکن است دوام نداشته باشند.

جهت آگاهی از آخرین روشهای کاشت مو (پیوند مو) مطالب زیر را مطالعه کنید. 

  • فیلتر ها
خانه
خدمات
واتساپ
تماس با ما