021-22255007     info@banimoo.com    

ترمیم مو

تعریف ترمیم مو

ترمیم مو یکی از محبوب ترین راه حل های رهایی از طاسی و کم مویی است که تکنولوژی آن در اقصی نقاط دنیا در حال پیشرفت می باشد و بخصوص در میان مشاهیر و هنرمندان مقبولیت زیادی یافته است. ترمیم مو دارای انواع گوناگونی است که معمولاً به روشهای غیرجراحی اطلاق می شود ولی به طور کلی به معنی جایگزین کردن موهای فرد با یک لایه فن آوری نانو مشابه سازی شده ی شبکه پوست سر می باشد که پوشیده از موی طبیعی است و به شکل و اندازه مورد نیاز در محل ریزش مو قرار می گیرد و با نوعی ماده کراتینه فیکس شده، فضاهایی که خالی از مو می باشد را پر می نماید. این فرآیند در یک جلسه قابل انجام است و دیگر نیازی به بانک موی شخص نیست.
آسانی این روش، میزان تنوع، نتیجه ی مطلوب و البته هزینه مناسب آن نظر بسیاری از افراد را به سمت خود جلب کرده است و همچنین برای تمامی افراد اعم از خانمها و آقایان که به هر دلیلی فاقد مو می باشند یا از بافت و تراکم موی خود رضایت ندارند مناسب است و در کلیه نقاط سر اعم از شقیقه ها ، جلوی سر تا وسط سر به صورت موضعی قابل انجام است. همچنین برای افراد با بیماری های خاص بسیار مناسب می باشد. این نوع ترمیم پس از مشاوره و بررسی انواع روشها و نوع کم مویی شما، توسط متخصصان موسسه بانی مو، برای آقایان و خانمها در یک جلسه قابل اجرا است.
متخصصان ما در صورت نیاز، خط رویش و رنگ بخشهای ترمیمی را دقیقاً همانند موهای خود فرد پیش از ریزش بازسازی می کنند به گونه ای که حتی آرایشگر شما نیز متوجه نواحی ترمیم شده نخواهد شد و اعتماد به نفس و زیبایی دوباره را برایتان به ارمغان خواهد آورد.

برای آگاهی بیشتر از روشهای ترمیم موی آقایان و بانوان حتماً مطالب پایین را بخوانید. 

 

  • فیلتر ها
خانه
خدمات
واتساپ
تماس با ما